Jako juniorka, Moore wygrała decydujący mecz w 2018 NCAA Women’s Golf Championship, aby dać Arizonie tytuł nad University of Alabama.

Po jej juniorskich i seniorskich sezonach na University of Arizona, Moore osiągnęła pozycję #21 na World Amateur Golf Rankings. W rezultacie, została zaproszona przez Zarząd Augusta National Golf Club do udziału w inauguracyjnym Augusta National Women’s Amateur jako jeden z 30 najlepszych amatorów na świecie. Pierwsze dwie rundy odbyły się w pobliskim Champions Retreat w Augusta, Georgia. Do finału zakwalifikowało się 30 zawodniczek, a ostatnia runda odbyła się w Augusta National. Dzięki wynikom 71-73 w pierwszych dwóch rundach, Moore zakwalifikowała się do rundy finałowej. W swojej finałowej rundzie, na pierwszych 15 dołkach uzyskała par. Uzyskała 71-73-72=216 w całym turnieju i zajęła 7 miejsce. Moore powiedziała: „Byłam po prostu wdzięczna i błogosławiona, że mogłam tam być, wiedząc, że Augusta była w pewnym momencie otwarta tylko dla mężczyzn. A to, że teraz kobiety mogą tam grać, a także najlepsi amatorzy, było po prostu niesamowite. Po prostu cieszyłam się tym doświadczeniem, kiedy tam byłam”.