Jako juniorka vyhrála Moore rozhodující zápas na mistrovství NCAA v golfu žen v roce 2018 a zajistila Arizoně titul nad Alabamskou univerzitou.

Po juniorské a seniorské sezóně na Arizonské univerzitě se Moore dostala na 21. místo světového amatérského golfového žebříčku. Díky tomu byla pozvána The Board of Governors of Augusta National Golf Club k účasti na inauguračním turnaji Augusta National Women’s Amateur jako jedna z 30 nejlépe hodnocených amatérek na světě. První dvě kola se konala na nedalekém hřišti Champions Retreat v Augustě ve státě Georgia. Pole bylo zredukováno na 30 nejlepších hráček a finálové kolo se konalo v Augustě National. Díky výsledkům 71-73 v prvních dvou kolech se Mooreová kvalifikovala do finálového kola. Ve finálovém kole zahrála na prvních 15 jamkách par. Na turnaji zahrála 71-73-72=216 a skončila na děleném 7. místě. Moore řekla: „Byla jsem vděčná a požehnaná, že jsem tam mohla být, už jen proto, že jsem věděla, že Augusta byla v jednu chvíli opravdu striktně otevřená jen pro muže. A to, že tam teď mohou hrát i ženy, a že jsou tam i nejlepší amatéři, bylo prostě úžasné. Prostě jsem si to užila, když jsem tam byla.“